Şan Dersi Aydın

Aydın Şan Dersi – Ses Eğitimi Aydın

Güzel şarkı söylemek istiyorsunuz, doğru bir ses eğitimi doğru bir şan dersi arıyorsunuz. Şan dersi aydın diye aratıyor ve sonucunda bize ulaşıyorsunuz o halde hemen sizi şan dersiyle ilgili bilgilendirerek başlayalım. Şan dersi Aydın yazımızda aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz, cevabını bulamadığınız sorular için şan kursumuzu arayıp bilgi alabilirsiniz.

Şan Dersi Aydın  – Aydın’da ses eğitimi.

Sesinizi eğitmek, daha doğru kullanmak istiyorsanız, Şan Dersleri tam size göre.
Sesinizi eğiterek çok daha rahat şarkı söyleyebilir çok daha rahat şarkılara eşlik edebilirsiniz.

Müzisyenler veya müzik ile ilgilenenler bunu çok iyi bilirler ki, aslında insan vücudunda da özel bir müzik aleti vardır.
Bunu anlamak bazen zor oluyor ama bu bir gerçektir ve müzik kurslarına gittiğiniz zaman, eğer bizim gibi profesyonel bir şekilde çalışıyorlarsa, şan dersi veren eğitmenler mutlaka şunu söyler, “Siz aslında doğuştan bir müzik aletine sahipsiniz ama ne olduğunu biliyor musunuz?” Birçok kişi buna maalesef cevap veremez. Doğuştan sahip olduğunuz müzik aleti, sesinizdir, sizin gırtlağınız, boğazınız ve dilinizdir. Herkes şarkı söyleyebilir. Belki yanlış veya doğru ama herkes bunu yapabilir ve eğitim aldıktan sonra ise mutlaka çok daha iyi yapar. Peki neden Köfte Sanat kursunda şan dersi?

Köfte Sanat kursuna başvuran öğrencilere müziği sevdirmek için uğraşır.
Müziği sevsin diye zorlamaz, fakat müziği sevebilmeleri için ellerinden gelen yardımı yaparlar. Şan dersi almak isteyenler olursa, öncelikle deneme dersi verilmektedir ve deneme dersi ücretsizdir. Bu dersten sonra, eğer ders almaya devam etmek isterseniz, normal ders alabilirsiniz, dolayısıyla her ders için belirli bir miktar ücret ödüyorsunuz veya iki avantajınız vardır. Öncelikle yeni bir aya girerken, kaydolan ilk beş öğrencilerden biri siz olursanız, iki tane dersi bedava alabiliyorsunuz veya altı aylık ders paketi alırsanız, bir ay bedava ders alabiliyorsunuz. Neden böyle bir uygulama var diye sorarsanız, çünkü tamamen öğrencilere müziği en iyi şekilde sevdirmeye çalıştığımızdandır.

Herkes şan dersi alabilir, sadece kişinin yeteneğine bağlıdır.
Bazen çok hızlı öğrenenler varsa, bazıları için daha uzun bir zaman alabilir, hatta bazıları belki hiçbir zaman şarkı söylemesini öğrenemez. Şan dersi gerçekten çok zordur ve ders alacak öğrencinin bunun için hazırlıklı olması gerekiyor. Şan dersinde sizin hazır olmanız gerekiyor. Sesinizin hazır olması, bol su içmiş olmanız ve boğazınızın açık olması gerekiyor. Şan dersine başlamak için en ideal yaş aslında yine on yaş ve üzeri olmaktadır. Bedenin gelişmeye devam ettiği sırada müzik derslerine başlamak çok önemlidir, çünkü vücudunuz aslında ona göre gelişmeye devam eder. Köfte Sanat kursuan başvurun ve müzik konusunda biz size yardımcı olalım.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s