Saksafon Kursu Aydın

Aydın Saksafon Dersi – Saksafon Kursu Aydın

Müzik çerçevesinde de birçok farklı alanlar bulunmaktadır. Müzikte ya çalgıcı olabilirsiniz, dolayısıyla herhangi bir müzik aleti çalabilirsiniz, orkestra şefi olabilirsiniz veya besteci olabilirsiniz. Hangi alanda çalışırsanız çalışın, bu alanların altında da yine farklı alanlar bulunmaktadır ve onlarda müzik türleridir. Müzik türlerinde pop olabilir, klasik veya caz, rock olabilir, Türk Sanat Müziği olabilir ve daha nice müzik türleri bulunmaktadır. Eğer caz seviyorsanız ama aynı zamanda bir müzik aleti öğrenmek isterseniz, Köfte Sanat’a gelin ve size saksafon dersi verelim. Saksafon biliyorsunuz ki caz müziğin en kabul edilir müzik aletlerinden bir tanesidir ve çok önemli olanlardır. Artık caz dünyaca yaygınlaşmış bir müzik türü olmaktadır ve çokta eğlencelidir.

Köfte Sanat kursunda saksafon dersi almak isterseniz, öncelikle size bir deneme dersi veriyoruz. Deneme dersi tamamen ücretsizdir ve bu derste, eğer öğrenci ile defa saksafon görecekse, sakfason ile tanıştırıyoruz ve aynı zamanda eğitmen ile tanışmasını sağlıyoruz. Müzik derslerinde, hangi alan olursa olsun, eğitmen çok önemlidir. Bir orkestra çalgıcısı, müzik aletini çok iyi çalabilir, fakat eğitim veremeyebilir. Bu yüzden bizde çalışan eğitmenlerimizi çok dikkatli bir şekilde seçmekteyiz. Köfte Sanat’ta saksafon dersini almaya devam etmek isterseniz, en büyük avantajınız altı aylık ders paketi almak. Bu ders paketinde, bir ay boyunc bedava ders alma hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Eğer ki kayıt olduğunuz zaman ay başına denk gelirse ve ilk beş yeni kayıt arasına girebilirseniz, iki ders bedava alma hakkına sahip olabiliyorsunuz. Bunların hepsi tamamen öğrenciye kalan bir karardır. İsterse normal şekilde de ders alabilir. Saksafon öğrenmek için, her müzik alanında olduğu gibi en ideal yaş on olmaktadır. Bir veya iki yaş altta veya üstte olabilir, fakat en iyi yaş on’dur. Saksafon kolay bir müzik aleti değildir ve bedeninizin saksafona alışması gerekiyor. Bunun içinde gelişim çağında öğrenmeye başlamanız gerekiyor. Bazılarımız geç başlayabiliyoruz, fakat ne kadar erken olursa, sizin için o kadar iyi olur. Ne kadar zamanda parça çalmaya başlayabilirim diye sorarsanız, kişiye bağlı, fakat sıkı bir çalışma ile en az üç ay diyebiliriz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s